Dlaczego ja?

Zmiana nawyków żywieniowych to część sukcesu. Powiem Ci jak go osiągnąć.

Zmiana sposobu odżywiania i trybu życia wymaga zmian na wielu polach.

 

Jeśli miałabym opisać siebie jednym zdaniem powiedziałabym, że jestem dietetykiem pełnym sercem.
Na pierwszym miejscu zawsze stawiam troskę o zdrowie moich podopiecznych, szukając dla nich optymalnych rozwiązań nawet w najbardziej wymagających sytuacjach. Efekty w postaci redukcji masy ciała, poprawy stanu zdrowia oraz jakości życia mówią same za siebie. 

Każda osoba która się do mnie zgłasza jest traktowana indywidualnie. Uważam, że takie podejście pozwala na wyniesienie stuprocentowej satysfakcji ze wspólnych spotkań, a przede wszystkim przyspiesza realizację postawionych celów.
Od lipca 2016 roku prowadzę własną poradnię dietetyczną, zaś w 2017 roku dołączyłam do kadry dydaktycznej Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi

W swojej pracy łączę wiedzę z zakresu psychodietetyki oraz dietetyki klinicznej z doświadczeniem trenera. Specjalizuję się w odchudzaniu, chorobach dietozależnych oraz chorobach autoimmunologicznych. We wrześniu 2018 roku dołączyłam do grona specjalistów polecanych insulinoopornym przez Fundację Insulinooporność.

Z przyjemnością oddaję się wyszukiwaniu ciekawostek kulinarnych i testowaniu nowych przepisów. W wolnym czasie stawiam na aktywność fizyczną, zgłębianie behawiorystyki psów oraz delektowanie się przyrodą.

Kwalifikacje