Dietetyka to moja pasja. Twoje zdrowie i piękna sylwetka to mój cel!

Pakiety dietetyczne online

Pakiety dietetyczne online to forma współpracy realizowana pośrednictwem komunikatora Messenger, WhatsApp, Skype, lub innego dowolnie wybranego. Charakteryzuje się ona dłuższą opieką dietetyczną, która może trwać miesiąc, 3 miesiące, lub 6 miesięcy, w zależności od Twoich potrzeb. Wydłużony czas współpracy przekłada się na wzrost motywacji oraz szybsze osiąganie celów co związane jest z ciągłym monitorowanie Twoich postępów oraz ogólnego samopoczucia.

To rozwiązanie jest dla Ciebie, jeśli:

  • chcesz schudnąć
  • cierpisz na cukrzycę typu 2, insulinooporność, niedoczynność tarczycy, chorobę Hashimoto, PCOS, niedokrwistość
  • masz zaburzenia gospodarki lipidowej – podniesiony cholesterol, lub trójglicerydy, miażdżycę, czy nadciśnienie tętnicze
  • dokuczają Ci choroby układu pokarmowego – zaparcia, biegunki, wrzody żołądka, czy dwunastnicy, zespół jelita drażliwego, SIBO i inne
  • chcesz nauczyć się i wdrożyć zasady zdrowego odżywiania w swoim
    życiu, to

A jeśli chcesz dowiedzieć się jak wygląda przykładowy 4-dniowy jadłospis, to odezwij się do mnie za pośrednictwem
formularza kontaktowego.

Przed spotkaniem

Skontaktuj się ze mną drogą telefoniczną, mailową, lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Otrzymasz ode mnie maila w którym znajdziesz kwestionariusz niezbędny do uzupełnienia przez spotkaniem, a także informacje jak sporządzić dzienniczek żywieniowy oraz jakie badania są mile widziane przed pierwszym spotkaniem.

Pierwsze spotkanie

W trakcie spotkania zbiorę od Ciebie wywiad, dzięki któremu będę mogła przygotować indywidualny plan żywieniowy. Porozmawiamy na temat Twoich celów i ustalimy wstępną strategię pod ich realizację. Dokładnie przeanalizujemy Twój tryb życia, aby przygotowane przeze mnie zalecenia żywieniowe oraz jadłospis były jak najlepiej dostosowane do Twojej osoby. W końcu najlepsza dieta to taka, którą jesteśmy w stanie realizować! Spotkanie trwa 60 minut.

Drugie spotkanie

Odbywa się z reguły 7 dni po pierwszym spotkaniu. W trakcie wizyty omawiamy wszystkie przygotowane przeze mnie materiały, w tym: - jadłospis 7-miodniowy z dokładnie rozpisanymi posiłkami - zalecenia żywieniowe zawierające zarówno wiedzę merytoryczną, jak i praktyczne wskazówki przydatne przy realizacji celu (strategię żywieniową przygotowaną pod Twój cel, indywidualne zalecenia, tabelę produktów żywnościowych z podziałem na zalecane i niezalecane, informacje jak radzić sobie w przypadku wyjść do restauracji, braku czasu na gotowane oraz listę produktów gotowych z których można bez obawy korzystać na co dzień) - rozbudowany plik z przepisami, z których można korzystać wymiennie w trakcie oraz po zakończeniu diety Spotkanie trwa 60 minut.

Spotkania kontrolne

W trakcie spotkań kontrolnych omawiamy postępy oraz ustalamy dalszy plan działania. Wizyty kontrolne trwają do 30 minut i mogą być realizowane przez komunikatory internetowe, lub telefonicznie. Ich ilość różni się od długości pakietu i równa się: - pakiet miesięczny – 1 spotkanie - pakiet ważny 3 miesiące – 3 spotkania - pakiet ważny 6 miesięcy – 6 spotkań.

W trakcie trwania pakietu jesteśmy w kontakcie mailowym, lub telefonicznym. Odpisuję na bieżąco od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.

Co zyskujesz?

marta-malec-dietetyk-warszawa-ikona-2

rzetelną
wiedzę

marta-malec-dietetyk-warszawa-ikona-2

indywidualne
podejście

marta-malec-dietetyk-warszawa-ikona-2

regularne
konsultacje on-line

marta-malec-dietetyk-warszawa-ikona-2

czytelne
informacje

marta-malec-dietetyk-warszawa-ikona-2

stały
kontakt mailowy

marta-malec-dietetyk-warszawa-ikona-2

osiągnięcie postawionych
celów

Zobacz, co mówią moi podopieczni